Ostoja Konarzewo to ośrodek zlokalizowany w spokojnej okolicy w sąsiedztwie jeziora Liwia Łuża i ok. 2,5 km od plaży i zgiełku nadmorskich atrakcji. Spacerkiem dojdziesz w 20 minut do miejscowości Pogorzelica i Niechorze lub zawiezie Cię tam nasz melex.

Lokalizacja ośrodka zapewnia spokój i wypoczynek, a jednocześnie bliskość morza i dobrą bazę wypadową do pobliskich miejscowości i atrakcji regionu.

Dla naszych gości mamy przygotowane pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz duży dwupokojowy apartament z tarasem.

Pokoje mają bezpośrednie wejście z zewnątrz, co zapewnia prywatność, niezależność i spokój.

Na terenie ośrodka nie brakuje także dodatkowych atrakcji, takich jak między innymi: siłownia, stół bilardowy czy strefa chillout.

Atrakcje dla naszych gości

Strefa chillout, to miejsce odpoczynku i integracji, zwłaszcza po intensywnym dniu na plaży lub zwiedzaniu okolicy.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy dużą wygodną kanapę oraz wiszące fotele pod dającym schronienie zadaszeniem. Miejsce w sam raz na wieczorne pogawędki lub wspólne oglądanie filmów czy wydarzeń sportowych.

Miejsce grill’owania, to specjalna strefa, przygotowana do upieczenia kiełbasek, szaszłyków czy steków. Goście mają dostęp do bezpiecznego miejsca i możliwość rozpalenia grilla i spędzenia czasu przy ogniu i ciepłym posiłku z zimnym napojem.

Siłownia, to miejsce zadaszone, z którego goście mogą korzystać bez względu na pogodę – w dzień daje cień, ale także chroni przed deszczem. Na wyposażeniu siłowni znajdują się między innymi duży atlas do ćwiczeń oraz orbitrek. Dodatkowo lokalizacja ośrodka pozwala na bezpieczne uprawianie sportów terenowych, na przykład bieganie czy jazda na rowerze.

Strefa rozrywki, to specjalne miejsce gier i zabaw. Goście mają do dyspozycji takie atrakcje jak stół do tenisa stołowego (ping pong), stół bilardowy, grę dart (rzutki), piłkarzyki, itp.

Miejsce w sam raz na popołudniowe lub deszczowe spędzenie czasu na grach i zabawach.

Plac zabaw i piaskownica, zapewnia rozrywkę najmłodszym gościom. Huśtawki, zjeżdżalnia, zabawki i mnóstwo piasku, a to wszystko w bezpiecznym i widocznym miejscu, żeby dzieci czuły się bezpiecznie, a rodzice mieli je na oku.

Rowery to kolejna propozycja na spędzanie czasu i aktywny wypoczynek. Dysponujemy kilkoma rowerami na osób w różnym wieku. Lokalizacja ośrodka pozwala na bezpieczne i krajoznawcze wycieczki rowerowe po całej okolicy.

Transport do pobliskich miejscowości i na plażę, zapewnia nasza elektryczna taksówka (Melex). Zabiera na pokład około 8-10 osób i zapewnia przejażdżkę dla całej rodziny. Jeśli nie masz ochoty na spacer, na pewno zawiezie Cię masz Melex.